Epoka Khorinis RP

Witamy na forum serwera

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-07-22 10:18:20

 Marcus la Volpe

Moderator

Skąd: Czyczkowy
Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 3
Punktów :   

Nowe pomysły dla Zakonu Asasynów

Tak jak w temacie - nowe pomysły na rozbudowanie gildii, pomysly, zadania itp. Skierowanie do członków zakonu Asasynów!

Offline

 

#2 2012-07-22 11:39:50

Markos

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nowe pomysły dla Zakonu Asasynów

Ja ,mam pomysł ,na 2 nowę klasy...Jako iż ,system Rozbudowania Klas ,jest dość ubogi...(Assassyni mają ,SAMYCH Wojaków) ,więc myślę nad 2 nowymi klasami...
Alchemik Assassinów - (Max.2 Alchemików ,Pierwszym byłby Martin...) Alchemicy ,mieliby do dyspozycji 4 Krąg Magii ,i do tego...Zbroja ,która Wspasowywałaby się w klimat ,Dobry Miecz...i Parę dowolnych run.
2 klasa ,jest skierowana do WSZYSTKICH Gildii...A Byłby to :
Arcymistrz Wiedźminów/Assassinów/etc. - Mieliby do dyspozycji (Mówię o Assassynach ,Wiedźmini mieliby co innego) Magiczne Ostrze Na Smoki ,Kusza Bojowa ,i 2 Krąg Magii i do tego lekki pancerz łowcy smoków .
Myślę ,też nad ulepszeniem Mistrza Assassynów Ponieważ Parsifal (Mowa o Mistrzu Wiedźminów) - Ma Do Dyspozycji 4/5 Krąg Magii ,a Marcus La Volpe jedynie...hmm...przecież on nie ma żadnej Magii ,myślę że możnaby mu dać 3 krąg Magii [Zbroja jest w porządku] ,i Magicznę ostrze na Smoki.
Co ,wy na to ?

Offline

 

#3 2012-07-22 11:47:37

Altair

Żebrak

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nowe pomysły dla Zakonu Asasynów

Dobrze by było dodać może zwiadowce czy coś takiego ponieważ przy ataku np na Khorinis można by było go wysłać i jakaś nowa klasa. Zwiadowców przynajmniej 2 . Powinien on być bardziej zręczny niż silny . To oczywiście moje zdanie i może jakoś pomogłem w tworzeniu postaci. Dzięki za wysłuchanie Altair

Ostatnio edytowany przez Altair (2012-07-22 11:48:44)

Offline

 

#4 2012-07-22 11:52:19

Torreto

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nowe pomysły dla Zakonu Asasynów

To wy chyba nie widzieliście klasy wiewióra...polecam zobaczyć ma każdego na hita.


卐 ___________Aryjski Wojownik___________WAFFEN SS!!!! 卐

Offline

 

#5 2012-07-22 11:54:09

Markos

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nowe pomysły dla Zakonu Asasynów

Widziałem...Aż, się zdziwiłem jaki jest Zaje...pasiony ,nie dziwie się ,czemu nikt go nie atakuję jak wbiję.
Co ,sądzicie o tych klasach ? [Myślę ,że dodałoby to nieco większy ,akcencik RP ,może Wiedźmini też zrobią klasy poboczne ? {Kowal/Mag itp,}

Offline

 

#6 2012-07-22 11:55:17

Torreto

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nowe pomysły dla Zakonu Asasynów

Może ale to i tak kwestia Cinda albo Wiewiora.


卐 ___________Aryjski Wojownik___________WAFFEN SS!!!! 卐

Offline

 

#7 2012-07-22 12:00:36

Markos

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nowe pomysły dla Zakonu Asasynów

(Robi ,się tu lekki offtop)
Według ,mnie trzeba zamknąć OFICJALNIE ,rekrutację na Forum...ew.żeby dzieci udowodniły że nie mają 10/11 lat bo jak tak to niech lęcą do siebie ,i grają sobie w Brotherhooda ,którego Ciocia kupiła im  na gwiazdkę...
Już ,nie chodzi o kwestię ,wiekową tylko o to że połowa ludzi nie ogarnia OOC ,IC i RP -.- Wbijają ,na serwer i wyskakują z "Siema" ,"Legalizacja Narkotyków" ,czy etc.

Offline

 

#8 2012-07-22 19:50:11

diegoXD

Żebrak

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nowe pomysły dla Zakonu Asasynów

Może tak nową bazę dla gildii bo mieć jedną bazę dwie gildie to głupio

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vspolmiedztrans.pun.pl www.wwe-superstars.pun.pl www.angel-wars.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.fot.pun.pl